SATHYAYURVEDA

AJURVÉDA V PRAZE

Nabízíme vám speciálně navrženou ajurvédskou terapii, která zahrnuje péči o celé tělo od hlavy až k patě – masáž obličeje, hlavy, těla a nohou. Nechte se hýčkat. 

SPECIÁLNÍ TERAPIE v centru SATHYAYURVEDA - Exkluzivně pouze u nás !!

SAMADHI / ROYAL SAMADHI

Terapie ROYAL SAMADHI , která je esencí ajurvédy, nabízí mimořádný zážitek, navíc s mnoha zdravotními benefity. Je to doslova balzám pro tělo i duši.

Po celotělové masáži v délce 90 minut , která zregeneruje celé Vaše tělo a mysl se ponoříte do hluboké relaxace prostřednictvím terapie Shirodhara.

Vaše bezprostřední dojmy z této nádherné terapie můžete ještě nechat doznít v klidném prostředí u šálku čaje.

Pokud je Váš čas omezený, nebo s ajuvédou teprve začínáte, zkuste jako ochutnávku zkrácenou verzi Samadhi / 90 minut/.

Obě tyto kombinované terapie můžete zažít pouze v centru Sathyayurveda, a to v podání vynikajícího ajurvédského terapeuta ze Srí Lanky.

BEAUTY FACE

Omlazující masáž obličeje doplněná o čistě přírodní pleťovou  masku . Maska je připravována absolutně čerstvá podle tradiční receptury. Působením této procedury se pleť obličeje viditelně vypne a prozáří, na dotek je velmi jemná a hladká. Tuto proceduru je možné kombinovat např. se zkrácenou verzí masáže Abhyangam.

SHIRODHARA

 tradiční relaxační a regenerační ayurvédská procedura, při které se působí tenkým proudem teplého oleje na celou oblast čela a oblast tzv. třetího oka  – vitální centrum. Efektem je hluboký pocit relaxace nervového systému.

Doporučuje se při stavech psychické vyčerpanosti, nerovnováhy, k odstranění stresu, působí i jako prevence bolestí hlavy a migrén.

ABHYANGANAM

 tradiční komplexní ayurvédská olejová masáž celého těla (základní verze 90 min,  zkrácená verze 60 min, prodloužená verze 120 min) pro dosažení tělesné a duševní rovnováhy a zvýšení životní energie

ANTI STRESS MASÁŽ

krátká, ale velmi efektivní procedura, určená zejména pro časově vytížené psychicky pracující klienty, u kterých dochází k napětí svalů v oblasti šíje a hlavy.

Procedura zahrnuje masáž šíje, hlavy a obličeje. K dosažení svalové rovnováhy uvedených partií se doporučuje tuto proceduru opakovat pravidelně, ideálně  po zmírnění počátečních obtíží zařadit celotělovou masáž Abhyangam pro dosažení rovnováhy celého těla

SPECIÁLNÍ MASÁŽ ZAD

doporučuje se při bolestivých stavech, stavech svalové ztuhlosti a svalové nerovnováhy. Při této proceduře jsou používány ayurvédské měšce v kombinaci s teplými ayurvédskými oleji. K odstranění potíží dochází šetrným nebolestivým způsobem.

Ayurvédské měšce používané při masáži zad jsou připravovány přímo ayurvédským terapeutem podle tradičních receptur a obsahují speciální směs přírodních produktů.