SATHYAYURVEDA

O NÁS

Proč podstoupit individuální ajurvédskou konzultaci?

Ajurvéda přináší osobitý, staletími prověřený přístup nejen k nápravě veškerých zdravotních problémů, ale především pomáhá těmto problémům předcházet. Používá k tomu ucelený systém tradičních metod, postupů a přípravků.

Osobní ajurvédské konzultace zahrnují vyplnění podrobného dotazníku, jehož cílem je zmapovat diagnózu klienta  s přihlédnutím k jeho konstitučnímu typu, rodinné anamnéze, pacientově zdravotní historii a aktuálnímu fyzickému i psychickému rozpoložení.

Následuje osobní rozhovor, základní ajurvédské vyšetření, vyhodnocení situace a sestavení individuálního programu tak, aby postupně došlo k nápravě stavu pacienta.

Tento program je zpracován formou doporučení  a zahrnuje změnu životního stylu, denního režimu, úpravu jídelníčku a doporučení detoxikačních procedur včetně speciálních přírodních preparátů

Sathy

Sathy je srí-lanský profesionální ayurvédský terapeut, který studoval ayurvédu a její tradiční masážní techniky u indického profesora T. K. Ashoka z Government ayurveda College Tri Vendram, Kerala. V r. 2009 Sathy přijel do České republiky, kde pracoval v luxusních lázeňských hotelech v Poděbradech, a GH Pupp v Karlových varech. Postupně se osamostatnil a v roce 2018 založil vlastní společnost Sathyayurveda s.r.o. Klienti oceňují nejen Sathyho vysoce profesionální práci a jeho talent, ale i jeho charakter a charisma. Je obtížné popsat jeho osobnost, Sathyho musíte osobně poznat…..

Dr. Jindrajith Walawe

Dr. Indrajith Walawe pochází ze Srí Lanky. Vystudoval 5-ti letý obor ayurvédské lékařství a chirurgie na Gampaha Wickramarachchi Ayurveda Institute, který je součástí University of Kalaniya, Yakkala. Jeho univerzitní diplom a jeho odborné vzdělání byly uznány MŠMT pro Českou republiku jako magisterské vzdělání v oboru zdravotních věd. Absolvoval rovněž dvouleté postgraduální studium v oboru Psychologie, zdraví a jóga na universitě Parshvanath Vidyapeet, Banaras Hindu University v Indii. Na University of Kalaniya na Srí Lance získal diplom v oboru Panchakarma. Dr. Indrajith Walawe má téměř třicetiletou praxi v oboru, 2 roky strávil rovněž v Německu / Hotel Vier Jahreszeiten am Schluchssee and Authentic Ayurveda Center, Baden-Baden/. Dr. Walawe se soustavně věnuje i vědecké práci, přednáší na světových konferencích a publikuje. V poslední době zaznamenal velké úspěchy při řešení zejména kožních problémů/ konkrétně vitiligo – více informací na www.dr-indrajith.com/. Je členem výboru mnoha odborných ayurvédských společností . Z evropských jazyků ovládá plynně angličtinu a němčinu. Obrátit se na něj můžete s veškerými fyzickými i psychickými problémy.